12 października 2019

 

 

Zadajesz sobie pytanie, czy zrobienie sobie sesji rodzinnej na urlopie to dobry pomysł?

 

Odpowiedź brzmi: urlop to rewelacyjny czas na zrobienie sobie profesjonalnej sesji zdjęciowej.

     Argumentów jest kilka. Po pierwsze: masz na to czas. Wyjechałeś na urlop, żeby zrobić i przeżyć coś fajnego. Dla siebie i dla najbliższych, z którymi jesteś. Spędzacie ze sobą dobry czas (mam nadzieję), jesteście uważni, macie więcej cierpliwości niż na codzień. Warto więc zalać to żywicą fotografii. Powstanie drobny, cudowny klejnocik, na który będziesz mógł spojrzeć, kiedy nie będzie już tak słodko. Bo przecież nie zawsze jest, prawda? Po jakimś czasie można będzie wrócić do tej urlopowej czułości, dotyku, uśmiechu. Potrzebujemy takich kotwic.

fotografia-rodzinna-sesja-lifestyle-mameluk-krosno-dukla-beskid-niski

Po drugie: Nie musisz daleko szukać fotografa, który czuje takie klimaty. Jeśli trafiłeś na tę stronę, istnieje duże prawdopodobieństwo, że wybierasz się gdzieś w moje okolice. Może już tu jesteś? Jeśli nie, to może warto to zaplanować?

Beskid Niski jest niesamowitym miejscem, o którym mogę dużo gadać. Mieszkam tu od lat i na prawdę uwielbiam te strony. Skontaktuj się ze mną, nawet jeśli nie umówimy się na zdjęcia, to dużo mogę podpowiedzieć w tematach związanych z Beskidem Niskim, fajnymi agroturystykami i imprezami.

Krajobraz-dukla-cergowa-fotografia-rodzinna-dziecięca

Po trzecie. Niesamowite miejsca, plenery i widoki są tu na wyciągnięcie ręki. Znam te strony dobrze, wiem, gdzie w tym roku są słoneczniki, gdzie łąki z pięknym światłem, a gdzie polany z zachodem słońca. Jest tu nawet pole lawendy. Stare chałupy, piękne tła i naturalne tekstury.

Na koniec, żeby nie przeciągać, dodam jeszcze, że nawet jeśli sam robisz zdjęcia rodzinie, to przecież Ciebie zazwyczaj na nich nie ma. Zauważyłeś, że na wakacyjnych zdjęciach zawsze kogoś brakuje?

Fotografia-całującej-się-pary-dukla-cergowa-fotografia-rodzinna-dziecięca

Już zupełnie kończąc. Po naszej sesji zostaną Ci prawdziwe odbitki, może albumik, albo powiększenie na biurko, czy ścianę. To dużo więcej, niż folder wakacyjnych plików, które zazwyczaj zostają w komputerze, niedopieszczone i nieobejrzane. Warto. Na prawdę warto zafundować sobie sesję na urlopie.

Farfurnia-dukla-cergowa-fotografia-rodzinna-dziecięca

 

Sesja rodzinna na urlopie ?